Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmums SIA “Capital Clinic Riga” aicina darbā

    • Amats: vispārējās aprūpes māsa pilnas slodzes darbam
    • Ievietošanas datums: 13/01/2022

SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmums SIA “Capital Clinic Riga” aicina darbā vispārējās aprūpes māsu pilnas slodzes darbam!

Darba vieta: Duntes iela 15a, Rīga, LV-1005

Darba slodze: 1.0 slodze

Darba pienākumi:

·         Veikt pacientu ārstniecību, izmantojot ārsta palīga (feldšera) specialitātes aprakstā minētās metodes slimību profesionālā un kvalitatīvā diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē;

·         Kvalificēti palīdzēt un asistēt ārstam viņa darbā

·         Veikt injekcijas un vakcinācijas Klīnikas pacientiem

·         Pārzināt un pielietot medikamentus, pārsiešanas un citus ārstēšanas paņēmienus, ko noteicis ārsts;

·         Pieņemt un reģistrēt Klīnikas pacientus, kā arī sniegt tiem nepieciešamo informāciju;

·         Apgūt un pielietot Darba devēja klientu reģistrēšanas sistēmu SMART MEDICAL.

Prasības:

·         Profesionālā augstākā vai augstākā izglītība medicīniskā izglītība;

·         Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

·         Datorprasmes lietotāja līmenī;

·         Valsts valodas zināšanas C līmeņa I pakāpē. Labas angļu un krievu valodas zināšanas;

·         Rūpīgums, precizitāte, spēja strādāt komandā un individuāli;

·         Teicamas komunikācijas prasmes;

·         Augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu.

Mēs piedāvājam:

·         Darbu atpazīstamā un stabilā uzņēmumā;

·         Pilnas slodzes darbu uz noteiktu laiku;

·         Iekšējo motivācijas programmu atbilstoši paveiktajam darbam;

·         Interesantu un dinamisku darbu;

·         Drošu, komfortablu un ergonomisku darba vidi;

·         Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu.

Darba uzsākšana ar 2022. gada 1.februāri

Darba alga bruto: 1450 EUR/mēn.

Interesentus lūdzam iesūtīt CV un pieteikuma vēstuli līdz 2022. gada 21. janvārim uz e-pastu: maija@capitalclinicriga.lv