Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Vakances › “Veselības centrs 4” filiāle “Dermatoloģijas klīnika” aicina darbā

    • Amats: Vecākā māsa
    • Ievietošanas datums: 13/07/2022

Vecākā māsa

Vienas no vadošās privātās veselības aprūpes iestādes SIA “Veselības centrs 4” filiāle “Dermatoloģijas
klīnika” aicina darbā vecāko māsu.

Pienākumi:

  • vadīt klientu/pacientu veselības aprūpes darbu;
  • uzraudzīt veselības aprūpes darba kvalitāti;
  • nodrošināt un kontrolēt zāļu, higiēnas preču, ārstnieciskā un aprūpes materiāla iegādi, uzskaiti,
    glabāšanu, izlietojumu, derīguma termiņu atbilstoši Ministru kabineta noteiktajām prasībām;
  • nodrošināt higiēniskā un pretepidēmiskā režīma pamatprasību ievērošanu, veikt kontroli;
  • organizēt klīnikas māsu darbu, veidot darba grafikus;
  • veikt aprūpes komandas darba vadīšanu un izglītošanu;
  • veikt precīzu medicīniskās dokumentācijas noformēšanu;
  • iesniegt atskaites struktūrvienības vadītājai.

Prasības:

  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • medicīnas māsas sertifikāts;
  • labas valsts valodas zināšanas;
  • vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • praktiskā darba pieredze veselības aprūpes jomā ne mazāk kā 3 gadi;
  • zināšanas medikamentu uzskaitē;
  • prasme sagatavot ziņojumus, pārskatus un veikt to analīzi;
  • zināšanas par sanitārajām un higiēnas prasībām;
  • augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
  • labas organizēšanas prasmes, spēja ātri reaģēt, spēja noteikt prioritātes;
  • psiholoģiskā noturība.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atalgojums: no 1500 Eur (bruto), papildu piemaksas atkarībā no darba apjoma;
  • komfortablus darba apstākļus estētiskā vidē;
  • darba vietu Rīgā;
  • dinamisku un interesantu darba vidi;
  • motivējošas atlaides pakalpojumiem.

Darba attiecību veids: darbs uz nenoteiktu laiku, pilnas slodzes darbs.

Darba vieta: “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” Skanstes ielā 50, Rīgā

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: vakance@vc4.lv ar norādi: vecākā medicīnas māsa
“Dermatoloģijas klīnika”

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 0100-64114