Latvijas Māsu Asociācija
COVID 19: jaunāko informāciju skatīt šeit.

Aktualitātes › APTAUJA – Medicīnas aizsargtērpu atbilstības vērtējums

29/09/2020
Lūdzu aizpildīt novērtējuma anketu par pieejamo aizsargtērpu atbilstību Jums kā valkātājam attiecībā uz to izmēriem, valkāšanu un ērtumu kustību veikšanai.

Vērtējuma anketa ir ANONĪMA, un dati tiks analizēti kompleksi un atbilstoši GDPR (General Data Protection Regulation).
Esošā situācija pasaulē un Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību liek domāt par ilgtermiņa risinājumiem ne tikai ārstu un māsu, bet arī terapeitu jeb funkcionālo speciālistu darba nodrošināšanai. Šie speciālisti aprūpē vīrusu slimību pacientus, turklāt pandēmijas situācijā inficēšanās risks ir kļuvis abpusējs. Tādējādi ir aktualizējies jautājums par īpašu individuālo aizsargtērpu izstrādi funkcionālajiem speciālistiem. Izstrādājot šādus tērpus, jāņem vērā specifiskās prasības, lai tērps būtu ergonomisks un atbilstu funkcionālo speciālistu darba specifikai- nodrošinātu nepieciešamo kustību brīvību, vajadzīgo kontaktu ar pacientu u.tml. Pētījums nepieciešams Projekta Nr. VPP-COVID-2020/1-0004 “Drošu tehnoloģiju integrācija aizsardzībai pret Covid-19 veselības aprūpes un augsta riska zonās” īstenošanai. Viena no projekta aktivitātēm ir īpašu funkcionālajiem speciālistiem t.sk. fizioterapeitiem paredzētu individuālo aizsargtērpu izstrāde, kas nodrošinātu nepieciešamo aizsardzību no inficēšanās ar vīrusiem. Pateicamies par līdzdalību!

 

 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=RT1UKnKpdESdU9zxqX4WI8_PxEJnMSVGtJAmM8veF4VUNEFEV0ZBNjVJMjJBNUFITU9MUUVRQkxBWi4u