Aptauja:Līdzjūtības pret sevi un darba stresa saistība Latvijā praktizējošām māsām

Sveiki!

Esmu Arta Pūķe - Rīgas Stradiņa universitātes bakalaura studiju programmas "Psiholoģija" 3. kursa studente. Bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu, kura mērķis ir noskaidrot līdzjūtības pret sevi un darba stresa saistību Latvijā praktizējošu māsu vidū. Es būšu ļoti pateicīga, ja Jūs veltīsiet apmēram 10 - 15 minūtes sava laika aptaujas aizpildīšanai!

Aptauja sastāv no trīs daļām. Pirmā daļa ietver demogrāfiskos jautājumus. Otrā daļa sastāv no 26 jautājumiem par līdzjūtību pret sevi, novērtējot apgalvojumus no 1 (gandrīz nekad) līdz 5 (gandrīz vienmēr), lai tas vislabāk raksturotu, cik bieži Jūs rīkojaties minētajā veidā. Trešā daļa sastāv no 21 jautājuma par stresu darbā, novērtējot apgalvojumus no 1 (jā, vienmēr) līdz 4 (nē, nekad). Pirms atbildes sniegšanas uzmanīgi izlasiet katru apgalvojumu. 

Cienījamais pētījuma dalībniek!

Aizpildot šo aptauju, Jūs apstiprināt savu brīvprātīgu dalību zinātniskā pētījumā, kas tiek izstrādāts bakalaura darba ietvaros. Piedalīšanās pētījumā ir anonīma, Jūs varat pārtraukt dalību pētījumā jebkurā brīdī un datu apstrādē tiks ievērota Jūsu konfidencialitāte. Aptaujas rezultāti tiks atspoguļoti tikai apkopotā veidā. Aizpildot un iesniedzot savas aptaujas atbildes, Jūs apliecināt savu piekrišanu dalībai pētījumā.

Pateicos par Jūsu dalību un veltīto laiku!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNn4nT_wXwZzd5S9-dQNer43iqZq8enXafBU3jVJIZzH_fxA/viewform

Jautājumu gadījumā iespējams sazināties rakstot uz e-pastu artapuke12@gmail.com