Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) organizē starptautisko konferenci “Rūpes par cilvēku veselības aprūpē”

Aicinām reģistrēties konferencei ” Rūpes par cilvēku veselības aprūpē “.

Tās laikā vietējie un ārvalstu eksperti diskutēs un dalīsies ar redzējumu par pozitīvu pacientu un ģimeņu pieredzi ārstniecības iestādēs. 

“Pozitīva pacientu un viņu ģimeņu pieredze ir viena no Bērnu slimnīcas stratēģiskajām prioritātēm jau vairākus gadus, un ieņem tikpat nozīmīgu lomu kā klīniskie rezultāti, ārstniecības kvalitāte un pacientu drošība. Mēs vēlamies dalīties ar šo rūpīgi krāto pieredzi, lai kopīgiem spēkiem turpinātu kopīgi virzīties uz uzlabojumu ieviešanu veselības iestādēs Latvijā.”, stāsta Bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.

Konferences ietverto tēmu lokā būs tādi temati, kā: pacientu pieredze Latvijas veselības iestādēs; kas ir svarīgi pacientiem visā pasaulē; kā parūpēties par veselības aprūpes darbiniekiem, lai viņi iesaistītos un palīdzētu veicināt pozitīvu pacientu pieredzi; kas ir uz personu orientēta veselības aprūpe un kad kā to veiksmīgi ievieš viens no lielākajiem Spānijas veselības iestāžu tīkliem, kurā apvienotas vairāk nekā 50 slimnīcas.

Savā pieredzē – kā veicināt pacienta informētību un gatavību sadarboties ar medicīnas darbinieku, lai sasniegtu pēc iespējas labākus klīniskos rezultātus, dalīsies nozares eksperti no Latvijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Nīderlandes un Spānijas.

Konferencē tiek aicināti piedalīties ārstniecības, veselības aprūpes, klientu apkalpošanas, veselības iestāžu administrācijas darbinieki, kā arī pacientu organizācijas.

Konferences dalībnieki, aprūpes un ārstniecības personas, saņems 4 tālākizglītības punktus.

Konference norisināsies tiešsaistē 28. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 16.30.

Vairāk par konferenci šeithttps://pacientupieredze.bkus.lv/konference

Reģistrācija: https://pacientupieredze.bkus.lv/registracija