Izstāde “Medbaltica 2022” un 15 konferences profesionāļiem notiks decembrī!

No 1. līdz 3. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau piecpadsmito reizi notiks Baltijas nozīmīgākā medicīnas izstāde “Medbaltica 2022”, kas pulcēs dažādu veselības nozaru speciālistus, medicīnas produkcijas ražotājus un tirgotājus no Latvijas un ārvalstīm. Paralēli izstādei sadarbībā ar profesionālajām organizācijām norisināsies 15 konferences.

Izstāde “Medbaltica” ir nozīmīgs pasākums medicīnas nozares profesionāļiem, kur vienkopus var iegūt informāciju par aktuālākajām medicīnas tehnoloģijām, iepazīt jaunus nozares uzņēmumus, veidot biznesa kontaktus un iegādāties medicīnas preces. Gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumi Ķīpsalā demonstrēs modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus, ar kuriem iepazīstinās konferenču dalībniekus un pārējos izstādes apmeklētājus.

Plašākā pasākumu programma izstādes vēsturē

Būtiska izstādes “Medbaltica” daļa ir profesionālie pasākumi, tādēļ arī šogad visās izstādes dienās Ķīpsalā norisināsies 15 konferences, kas ir lielākais konferenču skaits izstādes vēsturē. Plašā pasākumu programma klātienē pulcēs ievērojamu skaitu dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus, kas diskutēs par aktualitātēm, sniegs informāciju par jaunumiem un dalīsies pieredzē.

Divas dienas, 1. un 2. decembrī, Ķīpsalā notiks Latvijas Ārstu biedrības konference un Latvijas Zobārstu asociācijas konference. Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācija, Veselības aprūpes darba devēju asociācija un Latvijas Alergologu asociācija uz konferencēm aicinās 1. decembrī. Savukārt 2. decembrī norisināsies Latvijas Farmaceitu biedrības konference un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas konference. Bet 3. decembrī uz konferencēm speciālistus pulcēs Latvijas Zobu higiēnistu asociācija, Latvijas Māsu asociācija un Latvijas Fizioterapeitu asociācija. Programma tiks papildināta.

Vairāk par konferencēm