Latvijas Māsu asociācijas vadības vēlēšanas !

Cienījamie un godājamie Latvijas Māsu asociācijas biedri!

Latvijas Māsu asociācijas (LMa) valde aicina ikvienu LMa biedru piedalīties kopsapulcē, kas norisināsies 2023. gada 8. martā no plkst. 12.45 līdz 17.00 tiešsaistes sanāksmju platformā Zoom, kurā notiks atskats uz 2022. gada profesionālās organizācijas darbību, un turpinājumā  organizējot  prezidenta, viceprezidenta, valdes locekļu (5), Revīzijas  komisijas un Ētikas komitejas vēlēšanas.
LMa darbību nosaka statūti , kas paredz, ka biedrība pārstāv un aizstāv māsu saimes intereses Latvijā un ir nozīmīgs partneris veselības aprūpes nozarē. Tāpēc vēlamies iedrošināt ikvienu LMa biedru spert drosmīgo soli ceļā uz izaugsmi profesionālajā karjerā, un  būt par profesionālās organizācijas līderi,  kas attīsta biedrības darbības mērķus, uzdevumus un stiprina māsas profesijas  autonomiju un  prestižu Latvijā un starptautiskajā vidē.
Lai paveras ceļš jauniem panākumiem un iespējām!
Latvijas Māsu asociācijas valde (2019-2023)
Latvijas Māsu asociācijas biedru pieteikšanās kopsapulcei ir  līdz 28. februārim plkst. 24.00  šeit
Kandidāti uz LMa prezidenta, viceprezidenta, valdes locekļu, Revīzijas komisijas un Ētikas komitejas sastāviem savu dzīves gājumu (CV) un motivācijas vēstuli iesniedz līdz  28. februāra plkst. 24.00  uz e-pasta adresi: lma@masuasociacija.lv
Kandidātu pieteikuma veidlapa Kandidata-veidlapa2023lma
Kopsapulces darba kārtība Kopsapulce_programma