Medicīnas izstāde “Medbaltica 2023”

Rudenī Ķīpsalā notiks izstāde “Medbaltica 2023” un 15 vērtīgas konferences profesionāļiem, tostarp, arī mūsu Latvijas Māsu asociācijas rīkotā konference 21. septembrī

No 21. un 22. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 16. reizi notiks Baltijas nozīmīgākā medicīnas izstāde “Medbaltica 2023”, kas pulcēs vairāk nekā 10 000 dažādu veselības nozaru speciālistus, medicīnas produkcijas ražotājus un tirgotājus no Latvijas un ārvalstīm. Paralēli izstādei sadarbībā ar profesionālajām organizācijām norisināsies 15 konferences.

Izstāde “Medbaltica” ir nozīmīgs pasākums medicīnas nozares profesionāļiem, kur vienkopus var iegūt informāciju par aktuālākajām medicīnas tehnoloģijām, iepazīt jaunus nozares uzņēmumus, veidot biznesa kontaktus un iegādāties medicīnas preces.

Gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumi uz Ķīpsalu būs atveduši modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, farmācijas un arī citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas un materiālus, lai tos demonstrētu konferenču dalībniekiem un pārējiem izstādes apmeklētājiem. Tostarp būs arī vairāki Ukrainas uzņēmumi, kas izstādē “Medbaltica” piedalīsies ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT 1” atbalstu.

Plaša konferenču programma

Būtiska izstādes “Medbaltica” daļa ir profesionālie pasākumi, tādēļ arī šogad kopā abās izstādes dienās Ķīpsalā norisināsies 15 konferences, kas notiks tikai klātienē. Plašā pasākumu programma pulcēs vairāk nekā 10 tūkstošus dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus no visas Latvijas, kuri diskutēs par aktualitātēm, sniegs informāciju par jaunumiem un dalīsies pieredzē.

21. un 22. septembrī Ķīpsalā notiks Latvijas Ārstu biedrības konferences un Latvijas Zobārstu asociācijas konferences.

Veselības aprūpes darba devēju asociācija, Latvijas Zobu higiēnistu asociācija, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija, Latvijas Māsu asociācija un Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācija uz konferencēm aicinās 21. septembrī. Vēl izstādes pirmajā dienā norisināsies Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas konference, kas Ķīpsalā notiks pirmoreiz.

Savukārt 22. septembrī notiks Latvijas Farmaceitu biedrības konference, Latvijas Jauno ārstu konference, Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas konference, Latvijas Zobārstniecības asistentu asociācijas konference un Latvijas Fizioterapeitu asociācijas konference.

Piesakiet dalību!

Ja arī jūsu uzņēmums vēlas piedalīties vienā no nozīmīgākajiem medicīnas nozares pasākumiem Baltijas reģionā – starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2023” –, piesakieties jau tagad un izvēlieties labāko ekspozīcijas vietu savu biznesa plānu īstenošanai! Par līguma nosacījumiem lūdzam sazināties ar izstādes vadītāju Ingu Kanastu-Zabarovsku (tālr.: 67065053, mob.: 22496678 e-pasts: inga.kanasta@bt1.lv).

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.com www.facebook.com/medbaltica