Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejs aicina uz darbnīcām

Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejs aicina uz darbnīcām, kas ir piemērotas ģimenēm ar skolas vecuma bērniem. Norise sestdien, 10. septembrī.

Medicīnas vēstures muzejs kļūs par rosīgu platformu, organizējot Līdzdalības darbnīcas. To mērķis ir informēt sabiedrību par rīcības vadlīnijām dažādās krīzes situācijās un caur praktiskiem speciālistu paraugdemonstrējumiem attīstīt komunikācijas un palīdzības sniegšanas prasmes. Darbnīcu mērķauditorijas ir ģimenes ar skolas vecuma bērniem un pieaugušie civilās aizsardzības interesenti.

Kas muzejā notiks:

  • RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra komanda organizēs pirmās palīdzības sniegšanas algoritma darbnīcu, izmantojot simulāciju tehnoloģijas. Tiks demonstrēts algoritms gan pieaugušā, gan bērna glābšanai;
  • pagalmā būs piestājusi neatliekamās palīdzības brigāde, piedāvājot izrādīt transportlīdzekli un iepazīt mediķu darbu;
  • Aizsardzības ministrijas speciālists vadīs darbnīcu par rīcību krīzes situācijās un 72 stundu somu;
  • Aizsardzības ministrijas darbnīcas laikā muzeja gidi piedāvās interaktīvu ekskursiju bērniem;
  • kā arī būs pieejamas izdrukātas komiksu mākslinieku brīvpieejas afišas ar instrukcijām par rīcību krīzes situācijās, kas lieliski kalpos sarunas uzsākšanai ar bērnu.

Dalība darbnīcās un muzeja apmeklējums sestdien, 10. septembrī ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Muzejs būs atvērts apmeklētājiem plkst. 11.00 – 17.00.

Papildu informācija: