Pētījums par tēmu:” Talantu vadība māsu profesijā kā stratēģija māsu darbaspēka iesaistei un karjeras izaugsmei”

Cienījamās kolēģes un cienījamie kolēģi!

Esmu Rīgas Stradiņu Universitātes 4.kursa Māszinību studente Elīna Kolodina. Bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par tēmu:” Talantu vadība māsu profesijā kā stratēģija māsu darbaspēka iesaistei un karjeras izaugsmei”.

Pētījums tiks veikts ar mērķi noskaidrot kā talantu vadība māsu profesijā varētu veicināt māsu darbspēka iesaisti un karjeras izaugsmi. 

Man ir nepieciešams jūsu atbalsts šī pētījuma veikšanai.

Man ir nepieciešami respondenti divās grupās, katrā 15 dalībnieki.

1. Pirmajā grupā man ir nepieciešams intervēt māsās bez formālās vadības pieredzes, piemēram, nesen reģistrētas māsas.

2. Otrajā grupā man ir nepieciešams intervēt māsas ar formālu vadības pieredzi, piemēram, virsmāsās (galvenās māsas, virsmāsu vietnieces/kus u.tml)

Šobrīd nepieciešami respondenti tikai no: Pierīgas, Zemgales, Vidzemes, Latgales reģioniem.

Intervijā var piedalīties tikai Latvijā praktizējošas māsas. Intervija aizņems aptuveni 45-60 minūtes attālināti Zoom platformā jums ērtākā laikā un tā tiks ierakstīta. 

Jūsu sniegtā informācija būs anonīma un tiks izmantota apkopotā veidā, analizējot kopējos intervijas rezultātus. Piedalīšanās pētījumā ir brīvprātīga un iegūtie dati būs anonīmi, konfidenciāli un tiks izmantoti tikai un vienīgi šī darba izstrādei. Pēc pētījuma veikšanas datu bāze tiks iznīcināta. 

Ja Jūs vai Jūsu kolēģi pārstāv vienu no šīm grupām un labprāt vēlētos piedalīties pētījumā, lūdzu, sazinieties ar mani (Elīnu Kolodinu) pa e-pastu 059119@rsu.edu.lv