Reģistrācija 9. Latvijas Ārstu kongresam

9. Latvijas Ārstu kongress norisināsies 2022. gada 21. – 24. septembrī ATTA CENTRE Krasta ielā 60, Rīgā. Kongresa vienojošais temats šogad būs virzība uz pacienta centrētu precīzijas medicīnu. Paralēli kongresam notiks arī Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas kongress, kā arī Latvijas Māsu asociācija (LMa) atzīmēs 100 gadus māsu profesijai Latvijā.  Savukārt Latviešu ārstu un zobārstu apvienības (LĀZA) svinēs 75 gadu pastāvēšanu.

Trešdien, 21. septembrī, būs svinīgais dievkalpojums Doma baznīcā, ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa, kā arī pirmās sešas zinātniskās sesijas un dalībnieku tikšanās neformālā gaisotnē.

Ceturtdien, 22. septembrī, notiks kongresa atklāšanas plenārsēde “200 gadu Latvijas medicīnā – zinātne, izaugsme un atklājumi”, kuras laikā tiks pasniegtas Latvijas Medicīnas fonda stipendijas. Plenārsēdi vadīs Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas vēstures institūta direktors, profesors Juris Salaks. Šajā dienā notiks arī plenārsēde “Medicīniska kļūda. Pacientu un ārstu savstarpējo attiecību ētiskie un juridiskie aspekti drošas medicīnas kontekstā”, kā arī vairākas zinātniski praktiskās sesijas un diskusijas, dodot iespēju jebkuram Latvijas ārstam nepastarpināti iesaistīties kongresa darbā.

Savukārt piektdien, 23. septembrī, ar īpašu plenārsēdi “Mūsu ceļš medicīnā – zināšanas, darbs, humānisms” tiks atzīmēta LĀZA 75 gadu jubileja, godinot Latvijas mediķu sasniegumus ārvalstīs. Tai sekos plenārsēde “Medicīnas politizācija un medicīnas attīstības potenciāls ekonomiskās krīzes apstākļos”, kā arī virkne diskusiju un starpdisciplināru zinātnisko sekciju un zinātniski praktisko sesiju.

Kongress noslēgsies sestdien, 24. septembrī, ar plenārsēdi – “Ieskatoties nākotnē: Latvijas medicīna nākamajā simtgadē”, dodot vielu pārdomām līdz nākamajam Latvijas Ārstu kongresam, kurā atzīmēsim tā 10 jubileju.

Kongresa norises starplaikos tā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt medicīnas preču un recepšu farmācijas stendus, kā arī iepazīties ar stenda referātiem.

Visiem kongresa dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana – pusdienas un kafijas pauzes. ATTA CENTRE būs pieejama arī pazemes autostāvvieta līdz 250 automašīnām.

REĢISTRĒŠANĀS ŠEIT

REĢISTRĒTIES IESPĒJAMS TIKAI UZ VISĀM KONGRESA NORISES DIENĀM

Reģistrējoties un veicot maksājumu līdz 2022. gada 4. jūlijam:

 • Latvijas Ārstu biedrības individuālajiem biedriem 90,00 EUR
 • Ārstiem, kas nav Latvijas Ārstu biedrības biedri, un farmaceitiem 115,00 EUR
 • Rezidentiem*, māsām, ārsta palīgiem, funkcionālajiem speciālistiem 50,00 EUR
 • LU/RSU Medicīnas fakultātes 5.-6. kursa studentiem 40,00 EUR

Reģistrējoties un veicot maksājumu no 2022. gada 5. jūlija līdz  20. septembrim:

 • Latvijas Ārstu biedrības individuālajiem biedriem 110,00 EUR
 • Ārstiem, kas nav Latvijas Ārstu biedrības biedri, un farmaceitiem 135,00 EUR
 • Rezidentiem*, māsām, ārsta palīgiem, funkcionālajiem speciālistiem 60,00 EUR
 • LU/RSU Medicīnas fakultātes 5.-6. kursa studentiem 50,00 EUR

Dalības maksa no 2022. gada 21. septembra un kongresa laikā:

 • Visiem ārstiem 145,00 EUR
 • Rezidentiem*, māsām, ārsta palīgiem, funkcionālajiem speciālistiem 70,00 EUR
 • LU/RSU Medicīnas fakultātes 5.-6. kursa studentiem 60,00 EUR

* Atlaide tiek piemērota TIKAI tām personām, kas rezidē savā pirmajā specialitātē (nav saņēmušas specialitātes sertifikātu)

Ja apmaksu par dalību 9. Latvijas Ārstu kongresā veiks juridiska persona, aicinām nosūtīt juridiskās personas rekvizītus un rēķina pieprasījumu uz e-pastu gramatvediba@arstubiedriba.lv