PĀRCELTA!!!LMa Bērnu aprūpes un Neonatoloģijas māsu apvienības konference

Informējam, ka Latvijas Māsu asociācijas Bērnu aprūpes un Neonatoloģijas māsu apvienības konference pārcelta uz š.g. 14.septembri! (vairāk…)

Video par pēcdzemdību depresiju

Pēcdzemdību depresija ir nopietna slimība, kas izpaužas kā emocionāli psihiski uzvedības traucējumi. Ir svarīgi ņemt vērā, ja šie traucējumi saglabājas ilgāk par divām nedēļām, tad ir nepieciešams meklēt profesionālu palīdzību. (vairāk…)

Latvijas Māsu asociācijas vizīte Daugavpilī

Latvijas Māsu asociācija 20.maijā tikās ar Daugavpils universitātes docētājiem, Māszinību studiju vadītājiem un Dr. biol., prof. Inesi Kokinu, kā arī ar Daugavpils reģionālās slimnīcas pārstāvjiem –  valdes locekli Grigoriju Semjonovu un galveno māsu Natāliju Degtjarjovu, lai veicinātu sadarbību un stiprinātu izglītības sistēmu Māszinības jomā.

(vairāk…)

Starpdisciplināra tiešsaistes konference “Komunikācijas un aprūpes kvalitātes problemātika slimību un emocionālās krīzes gadījumos”

Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle š. g. 27. maijā aicina uz  starpdisciplināru tiešsaistes konferenci “Komunikācijas un aprūpes kvalitātes problemātika slimību un emocionālās krīzes gadījumos. (vairāk…)

LMa biroja darba laiki vasaras periodā

LMa biroja darba laiki: (vairāk…)

MĀSĀM resertifikācija un sertifikācija ATCELTA!

Ar 2022.gadu māsām resertifikācija un sertifikācija ATCELTA! (vairāk…)

Sirsnīgi, koši un iedvesmojoši sveicieni Starptautiskajā māsu dienā!

Katru gadu 12.maijā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā māsu diena – tā ir diena,  kad  ir dzimusi  viena no spilgtākajām 19. gadsimta personībām medicīnā  – Florensa Naitingeila – profesijas māsa pamatlicēja! (vairāk…)

PAPILDINĀTS! LMa un LU konference “Māsas: Līdera balss – ieguldījums aprūpē un tiesību nodrošināšana globālā veselībā”

Tiešraidi translēsim LU Medicīnas fakultātes Facebook lapā.

Var piekļūt un skatīties jebkurš.

Pieslēgšanās saite: https://www.facebook.com/events/484717096781808

Šā gada 11. maijā, saistībā ar Starptautisko māsu dienuLatvijas Universitātes (LU) Medicīnas fakultātē (MF) sadarbībā ar Latvijas Māsu asociāciju tradicionāli norisināsies konference, godinot māsas profesiju un izgaismojot tās nozīmi veselības aprūpē.

(vairāk…)

2nd World Conference on Nursing and Healthcare

We’d love for you to join us in Rome, Italy, September 19-21, 2022, for the “2nd World Conference on Nursing and Healthcare” (WHCN 2022 – Hybrid edition). You can meet with and learn from like-minded professionals from all over the world.

The theme of the WHCN 2022 is “Advances and Innovations in Health Care and Nursing” to present the latest research findings and technologies in Health Care and Nursing.

Benefits of Attending

·         Get Help with Professional Development

·         Enjoy Knowledge-Sharing Opportunities

·         Benefit from Professional Networking

·         To update on recent advances, develop a new skill, gain deeper knowledge

For more information:

Nursing and Healthcare

(vairāk…)

Sveicam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!

Valstij nav robežu, jo tās sniedzas tik tālu, cik tālu vien ir kāds, kas jūtas Latvijai piederīgs!
Sveicam svētkos! 🇱🇻

(vairāk…)