MĀSA 11. Aritmoloģijas nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt pacientu vitālo funkciju, veselības stāvokļa novērtēšanu un uzraudzību.
  • Veikt pacientiem ārsta nozīmēto ārstniecisko procedūru izpildi.
  • Veikt pacientu sagatavošanu akūtajām un plānveida operācijām, sagatavot vidi un aprīkojumu ķirurģiskām operācijām, asistēt ārstam ķirurģisko operāciju izpildes laikā, izvērtēt pacienta aprūpes procesu un tā rezultātus, u.c.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • vēlama iepriekšēja pieredze māsu darbā ambulatorajā struktūrvienībā;
  • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta;
  • spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus, strādāt komandā neatliekamās situācijās;
  • spēja strādāt paaugstinātas slodzes un stresa apstākļos.
  • obligātas valsts valodas zināšanas, krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • labas datora prasmes (Word, Excel, Outlook, Internet).

Piedāvājam:

  • darba laiku no plkst.8:00 līdz 18:00 darba dienās, slīdošais grafiks;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atbildīgu un dinamisku darbu, iespēju izrādīt iniciatīvu un dot ieguldījumu uzņēmuma attīstībā;
  • atvieglotus noteikumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme no 6,56 līdz 7,26 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās, par darba stāžu, u.c.);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās) no 1377,00 līdz 1524,00 EUR Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

Gaidām Jūsu CV elektroniski (ar norādi konkursam „Māsa 11.nodaļā ”) uz e-pastu: personals@stradini.lv. Tālrunis informācijai 29244906.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot