MĀSA 27. Kardioloģijas nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt pacientu novērtēšanu, nodrošināt aprūpi nodaļas pacientiem.
  • Veikt pacientub sagatavošanu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām.
  • Veikt pacientiem ārsta nozīmēto diagnostisko un ārstniecisko procedūru izpildi.
  • Nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu.
  • Izvērtēt pacientu aprūpes procesu un tā rezultātus u.c.

Prasības pretendentiem:

  • iegūta izglītība māszinību jomā;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • teicamas saskarsmes spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu).

Piedāvājam:

  • summēto darba laiku (24h dežūras);
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme no 6,56 līdz 7,26 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās, par darba stāžu);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās) no 1377,00 līdz 1524,00 EUR Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

Gaidām Jūsu CV (ar norādi konkursam „Medicīnas māsa 27. Kardioloģijas nodaļā”) elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv vai iesniegtus personīgi Personāla vadības daļā (Rīgā, Pilsoņu ielā 13, LV-1002). Tālrunis informācijai 67095305.

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot