MĀSA 39. Sirds ķirurģijas anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļā

Galvenie amata pienākumi:

· veikt pacientu vitālo rādītāju novērošanu un dokumentēšanu.

· veikt pacientu aprūpi, sagatavošanu akūtajām operācijām un ķirurģiskām manipulācijām.

· veikt izgulējumu profilaktiskos pasākumus, nodrošināt medikamentu ievadi atbilstoši dokumentācijai.

· sniegt neatliekamo palīdzību.

Prasības pretendentiem:

· iegūta izglītība māszinību jomā;

· reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;

· vēlama pieredze anestēzijas māsas darbā operāciju zālē;

· obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas vienas svešvalodas zināšanas sarunvalodas līmenī;

· teicamas saskarsmes spējas;

· spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Piedāvājam:

· darbu dažādās maiņās (8h/12h/24h)

· stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

· atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei Slimnīcā;

· bezmaksas psihoemocionālo atbalstu Slimnīcas darbiniekiem;

· atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;

· profesionālas izaugsmes iespējas.

Atalgojums:

· stundas PAMATA likme 9,15 EUR/h Bruto;

· piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās, par darba stāžu, iespējamas piemaksas par darba intensitāti vai risku);

· vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās) 1921,00 EUR Bruto;

· papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

CV un pieteikums Lai pieteiktos vakancei spiediet šeit. CV un pieteikumu iespējams iesniegt arī elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv ar norādi „MĀSA 39. Sirds ķirurģijas anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļā”. Tālrunis informācijai 29244906.