Māsa

Sociālās integrācijas valsts aģentūra

(reģistrācijas Nr.90001790030, ārstniecības iestādes kods 1300-14001)

aicina darbā

VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU

Rehabilitācijas pakalpojumu nodaļā

Galvenie pienākumi:

- nodrošināt medicīnisko pakalpojumu sniegšanu aģentūras klientiem rehabilitācijas pakalpojumu kabinetos;

- atbilstoši ārsta nozīmējumiem veikt rehabilitācijas procedūras aģentūras klientiem;

- precīzi un savlaicīgi veikt ierakstus medicīniskajā dokumentācijā, ievadīt informāciju par klientu informācijas sistēmā;

- sadarboties ar profesionālās un sociālās rehabilitācijas komandas speciālistiem, informēt par klienta veselības stāvokļa izmaiņām.

Prasības:

- profesionālā vidējā medicīniskā izglītība, pirmā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība māszinībās;

- reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

- vēlama pieredze/izglītība ūdensdziedniecībā, fizikālajā medicīnā;

- latviešu valodas zināšanas Valsts valodas likumā noteiktajā līmenī (C1 līmenis);

- prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, e-pasts).

Piedāvājam:

- darbu vienā no lielākajiem valsts rehabilitācijas centriem ar darba vietu Jūrmalā, sakārtotā un uz attīstību vērstā darba vidē;

- darbu uz nenoteiktu laiku, pilnu darba slodzi, elastīgu darba laika grafiku summētā darba laika ietvaros;

- atalgojumu līdz 1380.00 euro pirms nodokļu nomaksas (par pilnu darba slodzi), sociālās garantijas (t.sk.veselības apdrošināšanas polise pēc nostrādātiem sešiem mēnešiem), papildatvaļinājumus un papildu brīvdienas, saskaņā ar likumdošanu, piemaksu par darba stāžu ārstniecības jomā; tālākizglītības kursu izmaksu segšanu atbilstoši Aģentūras iespējām;

- atbildīgu un interesantu darbu multiprofesionālā rehabilitācijas komandā un vērtīgu darba pieredzi.

Darba vieta – Dubultu prospekts 71, Jūrmala.

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumentu kopijas līdz 31.05.2024. sūtīt elektroniski uz e-pastu personals@siva.gov.lv. vai iesniegt Sociālās integrācijas valsts aģentūras Personāla un dokumentu pārvaldības nodaļā Jūrmalā, Dubultu prospektā 71, LV-2015.

Tālrunis informācijai: 22337136 (virsmāsa Ligija Pētersone).

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir Sociālās integrācijas valsts aģentūra, adrese: Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV-2015.