MĀSA Operāciju blokā

Galvenie amata pienākumi:

· veikt pacientiem ārsta nozīmēto ārstniecisko procedūru izpildi;

· veikt pacientu sagatavošanu akūtajām un plānveida operācijām, sagatavot vidi un aprīkojumu ķirurģiskām operācijām, asistēt ārstam ķirurģisko operāciju izpildes laikā, izvērtēt pacienta aprūpes procesu un tā rezultātus, u.c.

Prasības pretendentiem:

· iegūta izglītība māszinību jomā;

· reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

· vēlama iepriekšēja darba pieredze ķirurģijas un/vai operāciju māsu specialitāte

· prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;

· obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas vienas svešvalodas zināšanas sarunvalodas līmenī;

· teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;

· precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

· darba laiku: 8h (8:00-16:00) vai 12h (8:00-20:00) vai 24h (8:00-8:00) režīmā;

· atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;

· stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

· atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā.

Atalgojums:

· stundas PAMATA likme 8,77 EUR/h Bruto;

· piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās vai par dienas posteni, par darba stāžu)

· piemaksas par darba intensitāti vai risku;

· vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās / dienas posteni / piemaksas par risku vai intensitāti) 1989,00 EUR Bruto;

· papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

CV un pieteikums: Lai pieteiktos vakancei spiediet šeit. CV un pieteikumu iespējams iesniegt arī elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv ar norādi „MĀSA Operāciju blokā”. Tālrunis informācijai 29244906.