MĀSA OPERĀCIJU BLOKĀ

OPERĀCIJU BLOKĀ

AICINA PIETEIKTIES DARBĀ

VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU PERIOPERATĪVAJĀ APRŪPĒ (profesijas kods 2221 49)

uz noteiktu laiku uz pilnu slodzi

GALVENIE PIENĀKUMI:

· zināšanas un prasmes operāciju instrumentēšanā un asistēšanā;

· zināšanas operāciju bloka darba organizācijā;

· pārzināt operāciju blokā esošo aparatūru, tās darbības principus, prast to pielietot pacientu operatīvās aprūpes procesā;

· pārzināt operāciju darba specifiku, tās darba režīmu, aseptikas un antiseptikas pamatnoteikumus, zāļu glabāšanas un domumentācijas noformēšanas noteikumus;

· pārzināt aprūpes darba metodes;

· pārzināt pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principus;

· pārzināt specialitātē lietojamo medicīnisko ierīču lietošanu un citu ikdienas darbā lietojamo tehnisko līdzekļu darbības principus un lietošanas noteikumus.

PRASĪBAS PRETENDENTIEM:

· māsas profesionālā izglītība;

· reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;

· specializācija perioperatīvajā aprūpē;

· vēlama pieredze māsas amatā;

· valsts valodas prasme augstākajā līmenī (C līmeņa 1.pakāpe);

· datorprasmes: tekstapstrādes programmas, lietot elektronisko pastu, izmantot interneta pārlūkprogrammas, kā arī strādāt Windows vidē, kā arī specializētajās Informāciju sistēmās;

· spējas pastāvīgi un racionāli organizēt savu darbu;

· spējas veidot un uzturēt efektīvu saziņu ar kolēģiem, iesaistīties komandas darbā;

· psihoemocionālā noturība;

· laipna un atsaucīga attieksme;

· precizitāte, augsta atbildības sajūta.

PIEDĀVĀJAM:

· sertificētai māsai mēnešalgu mēnesī EUR 1670,00 bruto (pirms nodokļu nomaksas) par pilnas slodzes apmēru;

· reģistrētai māsai mēnešalgu EUR 1489,00 bruto (pirms nodokļu nomaksas) par pilnas slodzes apmēru;

· mainīgo atalgojuma daļu par sniegto pakalpojumu apjomu;

· piemaksu par darba stāžu ārstniecības jomā;

· apmaksātas brīvdienas, ja nepieciešams piedalīties semināros/ kursos tālākizglītības punktu iegūšanai;

· papildus atvaļinājums 2 - 3 dienas gadā, ja ir iegūta augstākā izglītība;

· veikt pienākumus summētā darba laika ietvaros darba dienās – dienas laikā no plkst.7.00 līdz plkst. 15.00;

· profesionālus un atsaucīgus kolēģus;

· ievērojamas atlaides braukšanai pilsētas sabiedriskā transportā;

· automašīnas stāvvietu pilsētas centrā par simbolisku samaksu;

· veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;

· atlaides noteiktiem slimnīcas pakalpojumiem;

· darba vietu, kurā savijas medicīnas vēsture un jaunākās tehnoloģijas – dinamiskā un uz attīstību vērstā darba vidē pilsētas centrā.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “ VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSA PERIOPERATĪVAJĀ APRŪPĒ ” e-pastā atlase@1slimnica.lv vai personīgi iesniedzot SIA “Rīgas 1.slimnīca” Personāla vadības nodaļā, Bruņinieku ielā 5 k-2, Rīga, LV-1001.

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Tālrunis informācijai: 67366468