MĀSA (vispārējās aprūpes māsa)

Galvenie darba pienākumi:

Īstenot pacientu ārstēšanu un aprūpi, veikt pacientu novērošanu, pacientu veselības stāvokļa izvērtēšanu un precīzi izpildīt ārsta norādījumus un uzdevumus.

Prasības pretendentiem:

· Izglītība māsu zinību jomā;

· reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;

· obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī;

· teicamas saskarsmes spējas;

· spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Piedāvājam:

· dinamisku un atbildīgu darbu 24 h dežūrās vai dienas (8 h) darbu;

· stabilu atalgojumu no 1405.00 līdz 1531 EUR apmērā, stundu tarifa likme no EUR 8.42;

· piemaksas atbilstoši darba likumdošanai (par darba stāžu, par nakts darbu un darbu svētkos) un sociālās garantijas;

· profesionālo izaugsmi un apmācības iespējas;

· atvieglotus nosacījumus veselības aprūpes pakalpojumiem Slimnīcā;

· atbildīgu un interesantu darbu draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā, vērtīgu darba pieredzi;

· iespēja palīdzēt ar dzīvokļa un bērnudārza nodrošinājumu;

· darba vieta kūrortpilsētā Jūrmala;

· bezmaksas autostāvvietu slimnīcas teritorijā un atvieglojumi iebraukšanai kūrortpilsētā.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: mara.lidumniece@jurmalasslimnica.lv , tel. 67512983. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas parlamenta un Padomes regulas Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46EK 13.pantu, informējam, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir SIA Jūrmalas slimnīca, kontaktinformācija: Vienības pr.19/21, Jūrmala, LV-2010, tālr.nr. 67754076, elektroniskā pasta adrese: info@jurmalasslimnica.lv Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs variet iegūt interneta mājas lapā www.jurmalasslimnica.lv