Māsa

Vadošā neauglības ārstēšanas klīnika AVA Clinic aicina pievienoties savai komandai MĀSU

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu maiņās (40 darba stundas nedēļā)
  • interesantu un daudzveidīgu darbu, kas ietver medicīnisko manipulāciju un procedūru veikšanu
  • māsas kompetences ietvaros, informācijas aprites nodrošināšanu, medicīniskās dokumentācijas uzraudzību, bērnu vakcināciju
  • konkurētspējīgu atalgojumu
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • stabilu, drošu un sakārtotu darba vidi
  • draudzīgu kolektīvu

Galvenie darba pienākumi:

  • organizēt pacientu novērošanu, izmeklēšanu un aprūpi;
  • īstenot pacientu ārstēšanu un rehabilitāciju atbilstoši ārsta nozīmējumiem;
  • plānot, veikt, izvērtēt un dokumentēt pacientu aprūpi un ārstniecisko manipulāciju izpildi;

Prasības:

  • māsas izglītība, ārstniecības personas reģistrs, vēlams sertifikāts
  • labas valodu zināšanas – latviešu, krievu un angļu
  • iemaņas darbā ar biroja tehniku
  • izkoptas saskarsmes prasmes ar pacientiem, kā arī spēja strādāt patstāvīgi un komandā
  • vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes
  • vēlama iepriekšēja pieredze

AVA Clinic – vienmēr par jaunas dzīvības rašanos!

Atalgojums sākot no 1670 Eiro.

Lai pieteiktos vakancei, lūdzu sūtiet savu CV uz e-pastu: nadia.martinova@avaclinic.lv , tālrunis informācijai +371 67001007.
Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.

Piesakoties vakancei, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai konkursa atlases vajadzībām.

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 01000230

Aktuālā aptauja
Vai pievienosieties protesta akcijai 27. septembrī?
Balsot