Māsa

GASTRO CENTRS aicina komandā VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU

Pienākumi:

· Asistēt ārstam un patstāvīgi veikt gastroenteroloģiskos izmeklējumus, asistēt ārstam vai citai māsai atbilstoši savai kvalifikācijai.

· Veikt pacientu novērošanu un veselības stāvokļa izvērtēšanu.

· Veikt datu apkopošanu par pacienta biopsihosociālajām vajadzībām un aprūpi atbilstoši savai kvalifikācijai.

Prasības:

· Vidējā vai augstākā izglītība kā māsai.

· Pieredze ambulatorās, endoskopijas metodes vai ķirurģiskās aprūpes māsas amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.

· Teicamas latviešu valodas zināšanas.

· Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā.

· Labas komunikācijas spējas.

· Ļoti labas datora lietošanas prasmes (MS Office, internets un darbs ar biroja tehniku, vēlama pieredze darbā ar Ārsta Biroju)

Piedāvājam:

· Attīstības un apmācības iespējas.

· Dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā.

· Konkurētspējīgu atalgojumu - darba alga 1680 EUR mēnesī bruto, regulāras piemaksas pēc pārbaudes laika beigām.

· Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

· Stabilitāti un sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli līdz 03.05.2024. sūtīt uz vakances@gastrocentrs.lv