Virsmāsa Psihiatriskās palīdzības dienesta stacionārā

Aicina darbā virsmāsu Psihiatriskās palīdzības dienesta stacionārā

Galvenie amata pienākumi:

  • organizēt struktūrvienības darba procesu un aprūpes atbalsta darba procesu
  • pārraudzīt un pilnveidot savā pakļautība esošā personāla izglītību un kvalifikāciju;
  • organizēt un nodrošināt higiēniskā un pretepidēmijas plāna prasību, epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu.
  • pārraudzīt un nodrošināt medikamentu un medicīnas preču uzskaiti, kontrolēt to izlietošanu paredzētajiem mērķiem;
  • organizēt pacientu aprūpes procesa pilnveidi, projektu izstrādāšanu un ieviešanu struktūrvienības darba procesā
  • veikt citus nodaļas virsmāsas noteiktos amata pienākumus.

 Prasības:

  • bakalaura grāds veselības zinātņu jomā,  maģistra grāds māszinībās, veselības aprūpē vai veselības vadībā;
  • ārstniecības personu reģistrs māsas profesijā
  • profesionālā pieredze māsas darbā vismaz 3 gadi;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office vidē, elektroniskā sarakste, interneta pārlūkprogrammas un darbs ar biroja tehniku, vēlama pieredze darbā ar Palma Medical un  Horizon Hop);
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas  likumu;
  • spēja vadīt kolektīvu, strādāt komandā, spēja pieņemt patstāvīgus un uz attīstību vērstus lēmumus, precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas saskarsmes spējas un augsta stresa noturība;

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā ārstniecības iestādē;
  • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā (dienas darbs);
  • stabilu un regulāru atalgojumu no EUR 1880- EUR 1920 pirms nodokļu nomaksas;
  • piemaksa par darba stāžu ārstniecības personām;
  • sociālās garantijas saskaņā ar Darba koplīgumu;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties un gūt vērtīgu pieredzi;
  • profesionālu izaicinājumu, atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu.

 CV un pieteikumu ar norādi VIRSMĀSA sūtīt  elektroniski uz e-pastu: personals@rpnc.lv, vai iesniegt personīgi Personāla vadības daļā, Tvaika ielā – 2, Rīgā.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Aktuālā aptauja
Kā Jūs vērtējiet tālākizglītības pasākumu kvalitāti neformālajā izglītības vidē?
Balsot