VIRSMĀSAS VIETNIEKS Perinatālās aprūpes centrā

Galvenie amata pienākumi:

• pārraudzīt un kontrolēt LR likumdošanas, kā arī slimnīcas vadības izvirzīto prasību izpildi aprūpes un aprūpes atbalsta personālam; • efektīvi organizēt struktūrvienības darba procesu; • pārraudzīt un pilnveidot savā pakļautībā esošā personāla izglītību un kvalifikāciju; • organizēt un nodrošināt higiēnas prasību, epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu; • organizēt un nodrošināt medikamentu, medicīnas preču un medicīnas aparatūras uzskaiti, kontrolēt to izlietošanu paredzētajiem mērķiem; • sadarboties ar klīnikas virsārstiem operatīvā darba nodrošināšanai; • sadarboties ar citu struktūrvienību virsmāsām pacientu aprūpes procesa nodrošināšanā; • nodrošināt kvalitātes pārraudzību aprūpes jomā;

Prasības pretendentiem:

• 2.līmeņa augstākā profesionālā izglītība/bakalaura grāds veselības zinātņu jomā, vēlams maģistra grāds māszinībās, veselības aprūpē vai vadībā; • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; • vēlama 5 gadu darba pieredze vecmātes un/vai māsas darbā; • precizitāte, iniciatīva, augsta atbildības sajūta, kā arī teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes; • spēja analītiski domāt un operatīvi pieņemt lēmumus, augsta stresa noturība; • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office vidē, elektroniskā sarakste, internets un darbs ar biroja tehniku, vēlama pieredze darbā ar Ārsta Birojs, Horizon, i-bode); • obligātas latviešu valodas, vēlamas vienas svešvalodu zināšanas sarunvalodu līmenī.

Piedāvājam:

• atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu; • iespēju profesionāli pilnveidoties un gūt vērtīgu pieredzi; • profesionālu izaicinājumu, iespējas iemācīties, apgūt un ietekmēt vairākus procesus uzņēmumā; • stabilu atalgojumu 1945,00 Bruto plus piemaksas par darba stāžu) un sociālās garantijas; • ikmēneša piemaksu (atbilstoši paveiktajam darbam pēc pārbaudes laika); • bezmaksas psihoemocionālais atbalsts Slimnīcas darbiniekiem. Lai pieteiktos vakancei spiediet šeit. CV un pieteikumu iespējams iesniegt arī elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv ar norādi „VIRSMĀSAS VIETNIEKS Perinatālās aprūpes centrā” līdz 28.04.2024. Tālrunis informācijai 29244906.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!